Online Terapi nedir?

Günümüzde internet üzerinden terapi, e-terapi gibi isimlerle de adlandırılan “Online Terapi“, Dil ve Konuşma Terapisi seanslarının internet üzerinden gerçekleştirildiği alternatif bir terapi yöntemidir. Bulunduğunuz ilde dil ve konuşma terapisi alacak uzman yoksa yada Koronavirüs hastalığı (COVID-19) gibi evimizden çıkamadığımız durumlarda terapiye aksatmadan devam edebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Tüm detaylar için konusmamuzu.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Evinizden çıkmadan, internet üzerinden görüntülü terapi alabilirsiniz.

  • Randevu

Beni arayarak yada WhatsApp’dan seans randevusu alabilirsiniz.

  • Değerlendirme

Konuşma bozukluğunuz değerlendirilerek, ilerleyen terapi süreci aktarılır.

  • Terapi

Yapılan değerlendirme sonrası oluşturulan terapi programına başlanır.

Online Terapi Güvenilirliği

Çevrimiçi dil ve konuşma terapisi oturumları yüz yüze oturumlara benzer ve hem çocuklar hem de terapist için oldukça kolaydır. Başta ASHA olmak üzere birçok merkez, canlı video konferans ile birlikte öğrencileriyle en kaliteli konuşma terapisi hizmetlerini uygulamasını sağlamaktadır. Bu tecrübeli terapistler, becerilerini ve deneyimlerini çevrimiçi olarak sunulan geniş bir oyun ve araç yelpazesiyle birleştirmektedir.

Teknoloji basit, uygun fiyatlı, güvenilir ve son derece ilgi çekicidir. Günümüzün çocukları bilgisayarlarda rahat ve oyun tabanlı aktiviteleri, video etkileşimlerini ve dijital ağları öğrenmeyi severler. Artı olarak, artan katılım, öğrencilerin hedeflerine doğru daha hızlı ve başarılı bir şekilde ilerleyecekleri anlamına gelir; bu da mutlu çocuklar, mutlu ebeveynler ile sonuçlanır.

Randevu Al

Telefonla arayarak yada WhatsApp’dan bana ulaşabilir ve seans randevusu alabilirsiniz.

Odyolog Muzaffer Mutlu – Online Dil ve Konuşma Terapisi

WhatsApp: 0536 936 62 09, Telefon: 0536 936 62 09

Detaylar: konusmamuzu.com

Bir Cevap Yazın