Hakkımda

Nerede, ne zaman doğduğumu sanıyorum kimse merak etmiyordur bu yüzden yazmayı mantıksız buluyorum. Neler yaparım ve ne için yaparım kısmı daha önemli bence.

Yinede merak edenler için; CV

İflah olmaz derecede meraklı biriyim (ne gelirse başıma bu yüzden gelir, çoğunlukla zararını görürüm ama dediğim gibi iflah olmaz derecede benimki :) Öğrendiklerimi, dikkatimi çeken şeyleri gerçekten değerini bilen kişilerle paylaşmayı severim. Günlük yaşamda tanık olduğumuz ama farkında dahi olmadığımız detaylar dikkatimi çeker (çoğunluğa göre gereksiz işler adamıyım), bu yüzden az bilinen konularda bilgi sahibi olmak benim için önemli.

Birçok şeyin kısa sürede öğrenilebileceğini düşünüyorum rocket science olmadığı sürece 🙂 bu yüzden birçok konuda risk almaktan çekinmiyorum. Yapmakla zorunlu olduğum konulardan hoşlanmıyorum ve sevmediğim konularda büyük ihtimalle başarısız oluyorum. Sorumluluklar artıkça üretkenlik ve yaratıcılığın azaldığını düşünüyorum bu yüzden hayatımda ki sorumlulukları minimuma indirmeye çalışıyorum.

Neler dinliyorum derseniz kulağıma hoş gelen her müziği dinlerim (New Age müziği denilince akla gelen isimlerin başında yer alan Yanninin yeri ayrıdır). Unutamadığım filmlere gelirsek bazılarına unutamadığım repliklerle burada yer vermiştim.

Takip edilesi kişiler; M. Serdar Kuzuloğlu, Barış ÖzcanCem Seymen, Selçuk R. Şirin, Vedat Milor, Fazıl Say

Hobi olarak başladığım web site tasarımlarına şuanda profesyonel olarak devam ediyorum. “Bir gün herkes WordPress kullanacak.” mantığıyla web sitelerini sadece bu alt yapı ile tasarlıyorum. Tasarımda en önemli nokta benim için minimalizm. Blogum bunun en iyi örneği.

Geleceğin dijitalde olduğunu düşünüyorum bu nedenle gelecekle ilgili planlarımı dijitalleşen dünya üzerine kuruyorum. İnternete erişimi olan herkesin gelecek için şimdiden dijitale yatırım yapması gerektiği kanaatindeyim. Bir bilgisayar ve internet erişimiyle günümüzde birçok şeyin başarılabileceğine inanıyorum.

E-posta: mail muzaffermutlu.com

Diğer Profillerim: Linkedin, SadeceOn, Doktor Takvimi, Academia.edu, ResearchGate, Medium, İnstagram, Gravatar, About.me

Shopping Cart
Scroll to Top
WhatsApp Hattı
WhatsApp Hattı
Siparişleriniz için Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.